Ankara Elektrostatik Filtre

Elektrostatik filtre  özellikle endüstriyel mutfak havalandırmalarında kullanımı artan yeni nesil bir teknolojidir. Elektrostatik filtre ile standart havalandırmanın kullanım alanlarının dar olduğu alanlarda kullanım sağlanabilir hem de yüksek verimde  hava temizliği sağlanır. Mutfaklar is , duman ve yağ gibi minik partiküllerin sık bulunduğu alanlardır. Ayrıca hijyen gereksinimi en yüksek alanlardan biridir. Bu da havalandırma konusunda titizlik gerektirmektedir. Elektrostatik filtreler kullanıcılara kolaylık ve hijyen olarak büyük avantajlar sağlamaktadır.

Ayrıca yanıcı özelliğe sahip yağ ve diğer moleküllerin bu filtreler ile temizlenmesi mutfak yangını ihtimallerini azaltmaktadır. Güvenli bir sistem ve kolay temizlik avantajları ile elektrostaik filtreler ülke çapında kısa bir sürede popülerliğe kavuşmuşturlar.

Elektrostatik filtreler paslanmaz çelik ve yüksek kalitedeki malzemeler ile hazırlanmaktadır. Malzeme kalitesi ve teknoloji ile istenmeyen moleküller basit ve hızlı bir şekilde filtre edilebilmektedir. Ankara elektrostatik filtre ihtiyacı en yüksek olan iller arasında gelmektedir. Ankarada endüstriyel mutfak kullanımı olan bir çok işletme bulunmaktadır. Firmamız bu işletmeleri hızlı ve kusursuz filtreleme çözümleri üretmektedir.

Yılları aşan tecrübesi ile personelimiz planlama , montaj ve yedek parça servisi işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. Personelimiz elektrostaik filtre konusunda uzman eğitimli ve disiplinlidir. Birinci kalite işçilik ve birinci kalite teknolojik sistemler ile işletmelerinize kusursuz ve uzun ömürlü çözümler üretiyoruz.

Ücretsiz keşif , planlama ve destek için müşteri hizmetlerimizi arayabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Ankara üzerindeki daha önceki projelerimizi ve referanslarımızı incelemek için referanslar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ankara Elektrostatik Filtre

Ankara’da faaliyet gösteren yüzlerce restoran bulunmaktadır. Bu restoranlarda ise kullanılan birbirinden farklı havalandırma sistemleri bulunur. Eğer bir restoran işletiyorsanız ve zaman zaman işletmenizde yayılan yemek kokuların önüne geçemiyorsanız, sitemiz üzerinden elektrostatik filtreleri araştırabilirsiniz. Bu filtreler tamamı ile sizlerin restoranlarına uygun olarak üretilmiştir. Bacasız filtre ya da davlumbaz olarak bilinen bu sistem ilk olarak mutfağınızdaki keşif ile yapılmaktadır. Bu keşif sırasında belirli ölçüler alınır. Ardından da kurulum işlemi başlayacaktır. Ocak kısımlarının üstüne davlumbazlar yerleştirilir ve davlumbazlardan hızlı bir şekilde çekilen yemek kokuları, dumanlar ya da yağ partükülleri, buradan mekanik filtrelere yönlendirilir. Buralarda filtrelerden süzülen hava birkaç kez aynı işleme tabii tutulduktan sonra dış ortama verilecektir. Ankara elektrostatik filtre kullanıcıları, hem işletmelerindeki koku probleminin önüne geçmiş olacak hem de dış dünyayı kirletmemiş olacaklar.

Elektrostatik filtenin kurulacağı alan ya da filtrenin büyüklüğüne göre en uygun fiyatları bulacağınız sitemizden, ürünler hakkında sormak istediklerinizi iletişim butonuna tıklayarak bizlere yöneltebilirsiniz. Piyasadaki diğer filtrasyon sistemlerinden oldukça farklı olan bu filtre, çok uygun bir fiyata sahiptir. Performans ürünü olarak inceleyeceğiniz bu ürünü, kullanmaya başladığınız ilk günden itibaren etkilerini göreceksiniz. Ayrıca temizlenebilir bir filtre özelliğine sahip olmasından dolayı da dilediğiniz zamanlarda filtrenizi temizleyebileceksiniz. Bu durum sayesinde de uzun sürede herhangi bir problem yaşamayacak ve teknik destek dahi almadan filtrenizi kullanabileceksiniz.Elektrostatik filtre fiyatları ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.
[related-content]