Baca İzni

Baca İzni

Apartman altında lokanta açmak

Baca izini sorunu özellikle büyük şehirlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Bir restorant, cafe yada ufak bir büfe açmak istediğiniz zaman, pişirme yaptığınızda oluşacak duman ve kokuyu bir apartman yüzeyinden çıkacağınız baca vasıtasıyla uzaklaştırmak isteyebilirsiniz.Açmak istediğiniz mekanın bulunduğu apartmandan bu baca için izin almanız gerekmektedir. Bu izinler sıklıkla apartmanın görüntüsünün bozulmasını istemeyen , ses vb sorunlar
yaşayacağından endişe duyan birçok apartman sakini tarafından reddedilmektedir. Ama bu bir son değildir.Elektrostatik Filtre,Aktif Karbon Filtre vb ürünleri kullanarak bacasız davlumbaz sistemi kurabilirsiniz. Böylece hem apartman sakinlerini rahatsız etmez hem de daha çevreci bir sisteme sahip olursunuz.

 

Baca izni, Baca Ruhsatı Nasıl Alınır?

 

Elektrostatik filtre kullanarak apartman sakinlerinden baca izni almadan apartman altında lokanta açmak  için  ELEKTROSTATİK FİLTRE  ile ilgili yazılarımızı okuyabilir ve aklınıza takılan her konuda bizi arayabilisiniz..Baca izni almak için kat maliklerinden baca izni için imza almanız gerekmektedir. Bunu yapamadığınız durumlarda bacasız havalandırma sistemi kurmak için bizi arayabilirsiniz.

 

Lokanta, Dükkan Baca İzni

 

Açmayı düşündüğünüz işyerine baca izni alamadığınız durumlarda çoğu kişi dükkandan vazgeçip başka bir yer aramaya başlıyor. Ancak vazgeçilen dükkan kadar iyi olup olmayacağını bilmeden sırf baca izni alamadığı için işletme açmaktan vazgeçenler yada mevcut yerinden taşınanlar bile var. Apartmanda baca sorunu çözümsüz bir problem değil.Çoğu lokanta için baca izni problem olabilmekte. Apartman sakinleri baca izni vermek istemeyebiliyor. Bu durumlarda belediye baca izni olmayan bir yere ruhsat vermeyebiliyor.Kat mülkiyeti kanunu baca izni alamadığınız durumlarda bacasız davlumbaz sistemi kurulabilir ve sorununuzu Airby Mühendislik güvencesiyle çözebilirsiniz.

 

Lokanta Baca Yönetmeliği

Yapılacak bütün işlemler yönetmeliğe ve sizin taleplerinize uygun olarak tarafımızdan yerine getirilir.Elektrostatik Filtre Fiyatları ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilir ve bizi arayabilirsiniz.

Elektrostatik filtreler ile ilgili bilmedikleriniz ve merak ettikleriniz için Elektrostatik Filtre Nedir yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir