Bacasız Havalandırma Fiyatları

Gelişen teknoloji ile birlikte eskiden yapamadığımız bir çok şeyi şu anda yapabiliyoruz.Bacasız Havalandırma Sistemleri de bunlardan biri..

Bundan birkaç sene öncesine kadar bir apartmanın zemin katında restoran açmak isteyen bir girişimci apartman sakinlerinde baca izni alamaz ise bu iş fikri daha başlamadan bitebiliyor yada yarı yolda kalabiliyordu. Yada baca izni alabilse bile sonradan oluşan komşu şikayetlerinden dolayı işeyerini kapatmak zorunda kalan bir çok kişi ile tanıştık. Belki sizi daha önce bulmuş olsaydım diyenlerin sayısı oldukça fazla.

Bacasız Havalandırma Sistemlerinin bilinirliliğinin artmasyıla beraber günümüzde bir çok restorant,lokanta,cafe  daha önce açılması imkansız yerlerde açılabiliyor.

Kullandığımız filtre sistemleri ile apartman yüzeyinden hiçbir şekilde baca çıkarmaksızın, yada apartman içindeki havalandırma boşluklarını kullanmaksızın pişirme yaparken ortaya çıkan duman ve kokulu havayı filtreleyip dükkanınızın camından veya duvarından sokağa doğru atmanızı sağlayabiliyoruz. Bunu yaparken önemli olan iki aşama var .

Bir tanesi pişirme yapılan alanda restorant yada kafenin içerisinde oturan müşterilerin kokudan rahatsız olmaması, bir diğeri de apartmanda oturan komşularınızı, sokaktan geçen insanları duman ve koku ile rahatsız etmemek.

Bacasız Havalandırma Fiyatları ile ilgili standart bir fiyat vermek malesef imkansız. Sizin pişirme yapacağınız üniteler, yemeklerin cinsi mutfak yerleşiminiz davlumbazınız gibi bir çok faktör bacasız havalandırma fiyatlarını etkileyen şeylerden birkaçı.

 

Konu ile ilgili daha fazla bilgi almak ücretsiz projelendirme ve ücretsiz keşif için 0216 514 50 77 numaralı telefondan bizi arayabilir. Mühendislerimizle yapacağınız görüşemelr sonrasında bacasız havalandırma fiyatları ile ilgili daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Bacasız Havalandırma sitemlerinde kullanılan elektrostatik filtre ile ilgili ayrıntılı bilgi için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir