Elektrostatik Filtre Fiyatları

Elektrostatik Filtre Fiyatları
5,0 rating based on 12.345 ratings
Overall rating: 5 out of 5 based on 2 reviews.

Elektrostatik Filtre Fiyatları kurulacak sistemin kapasitesine göre değişkenlik gösterir.Bu kapasitelerde mutfağın ve davlumbazın geometrisinden tutun da pişirilecek ürünün cinsine kadar birçok parametre dikkate alınarak seçilmelidir.Sisteminize göre performansı yüksek ve fiyatı performansına göre uygun seçimler yapılabilir.

Ücretsiz Keşif ile Fiyat Almak İçin Hemen Müşteri Hizmetlerimizi Arayın 0216 514 50 77

Ücretsiz Elektrostatik Filtre Projelendirilmesi ve Keşif

Mühendis kadromuz size her konuda yardımcı olmak için gerekli tüm bilgileri alır gerektiğinde yerinde keşif yaparak, kurulacak sistemin nasıl en verimli olacağı, ne kadar yer kaplayacağı ve mimarinize uygun nasıl yerleşim yapılacağı ile ilgili çalışıp sizi bilgilendirir.

Malesef ülkemizde son yıllarda ortaya çıkan elektrostatik filtreler her zaman beklenen işlevi görmüyor.Yanlış hesaplamalar yanlış seçimlerle birlikte yanlış uygulamaları da beraberinde getirmekte. Bu gibi uygulamaların birçoğu genelde çok ucuz elektrostatik filtre satan firmalar tarafından yapılmaktadır.

elektrostatik filtre fiyatları

Çözüm sağlamak isterken daha da içinden çıkılmaz durumlara düşen birçok müşterimiz oldu.Sonunda eski sistemi söküp yeni bir sistem kurdurdular.En baştan doğru projelendirme yapılsaydı harcanan para,emek ve zaman boşuna olmazdı.

Elektrostatik Filtre Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

  • Elektrostatik filtre fiyatlarını etkileyen en önemli faktör pişirme ve duman salınım alanının boyutu ve konumudur. Büyük restoranlarda büyük pişirme alanları kullanılmaktadır. Bu da daha fazla miktarda hava çekilmesi anlamına gelmektedir. Böyle bir durumda nispeten büyük cihazlar kullanılır. Bu da ücretleri arttıracaktır.
  • Endüstriyel mutfaklarda elektrostatik filtrelerin fiyatlarını etkileyen bir başka unsur ise pişirme bölümünde kullanılan yakıt çeşitidir. Bunlardan başlıcaları doğalgaz , kömür , odun . Bu yakıtların gaz ve partikül salınım miktarları ve çeşitleri farklıdır. Bu gibi durumlarda doğru bir projelendirme yapılması gerekmektedir. Airby mühendislik keşif ve projelendirme ücreti almamaktadır.
  • Elektrostatik filtreler karbon sistemler sayesinde kokuyu büyük oranda engellemektedir. Koku miktarına göre karbon filtre seçimi yapılmaktadır. Bu da elektrostatik filtre fiyatlarını etkiyen bir başka unsurdur.
  • Elektrostatik filtreler boyutları ve ekipmanları ile başlı başına profesyonellik gerektiren sistemlerdir. Doğru projelendirme ve doğru mühendislik çalışması ile en kullanışlı sistemlere sahip olabilirsiniz.

Bir ürünün fiyatı özellikle elektrostatik filtre fiyatına etki eden birçok etmen vardır.Ürünün kalitesi kadar ürünün teknik servis desteği de çok önemlidir.Sistemin bakım ve yedek parça işleri ile ilgili ilerde sıkıntı yaşamamak için bunlardan emin olmadan alım yapılmamalıdır.Elektrostatik Filtre fiyatlarını incelerken birçok özellik göz önünde bulundurulmadan karar verilmemelidir.

Doğru Firma Seçimi ve Fiyat Performansına Dikkat

Unutmayın ki başarılı sonuçları başarısız firmalarla elde edemezsiniz. Elektrostatik Filtre Fiyatları ile ilgili her türlü sorunuz için lütfen bizi arayınız.Kurulacak sistemle ilgili vereceğiniz bilgiler ışığında size uzun vadeli çözümler sağlamak için bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Ücretsiz Danışma Hattı

Elektrostatik Filtre Fiyatı konusunda bilgi alırken Aktif Karbon Filtre konusunuda sormadan geçmeyin. Aktif karbon filtre birçok uygulamada koku konusunda başarılı sonuçlar vermektedir. Tabiki yine doğru uygulama önemlidir. Bu sistemler bacasız davlumbaz sistemleri ya da bacasız havalandırma olarak da halk arasında bilinmektedir.

Elektrostatik Filtreler Pahalı Mı ?

Elektrostatik filtreler ilk kurulum maliyeti olarak diğer filtrasyon sistemlerine göre nispeten pahalıdır. Ancak bu konuda dikkat edilmesi gereken konular vardır.

Bunların ilki elektrostatik filtreler açık ara fark ile sulu sistem ve benzeri sistemlere göre dumanı engellemektedir. Bu oran elektrostatik filtrelerde %99 oranındadır. Özellikle şikayet gibi durumlarda elektrostatik filtre dışında hiç bir sistem size kolay kolay yardımcı olamaz.

Diğer bir konu ise elektrostatik filtreler uzun vadede ekonomiktir. Bakım masrafları ucuzdur. Bu sistemler kullanıldığın kanal temizliği ihtiyacı minumuma düşmekte ve bu da maliyetleri azaltmaktadır. Ayrıca yangın riskini de büyük oranda azaltmaktadır.

Teşekkürler Airby

Elektrostatik Filtre Fiyatları
★★★★★
Fiyat ve performansı çok iyi bir firma 1 yıldır cihazı kullanıyorum teşekkürler
- Mustafa Usta

Güzel Hizmet

Elektrostatik Filtre Fiyatları
★★★★★
Henüz almadım ama çok iyi bir izlenim oluşturdular. Teşekkür ederim.
- Çağrı

Kaynaklar;

Aktif Karbon Kullanımı – Wikipedia

Makina Mühendisleri Odası’ndan Baca Uyarısı

Name
Email
Review Title
Rating
Review Content