Elektrostatik Filtre Ne İşe Yarar?

Elektrostatik Filtreler restorantlarda ,lokantalarda pişirme sırasında ortaya çıkan ve istenmeyen duman,koku yağ vb maddeleri filtreleyerek ortamdan uzaklaştıran sistemlerdir.

Ayrıca sanayide istenmeyen partiküllerin filtrelenmesinde büyük rol oynar.

Örneğin bir restorant açtığınızda elektrostatik filtre kullanımı yaparak baca ihtiyacınız ortadan kalkar. Aynı zamanda çevreci bir işletmeye sahip olursunuz. Komşularınızı, çevredeki apartman sakinlerini rahatsız etmeden istediğiniz yemeği pişirebilir yada sanayideki istenmeyen kirletici partikülleri filtreleyebilirsiniz.

Elektrostatik Filtre kullanarak bacasız olarak bir ocak başı , çin restorantı ya da bir döner lokantası açabilirsiniz. Doğru projelendirilen bir filtrasyon sisteminde havalandırmanızdan dışarıya hiçbir şekilde  duman çıkmaz.   %99 oranında dumanı filtreleyebilirsiniz. Elektrostatik Filtre Nedir  ya da Elektrostatik filtre nasıl çalışır  gibi sorularınız için ilgili sayfalarımızı ziyaret edebilir. Daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Duman,yağ ve kokuyu oluşturan maddeler kurulan filtrasyon sisteminde birikir. Belirli periyotlarda temizlik ve bakımı yapılan elektrostatik filtreleri çok uzun yıllar kullanabilirsiniz. Elektrostatik Filtre ile birlikte kullanılan diğer ünitelerle birlikte istenmeyen kokuları da yüzde 99 a varan oranlarda filtreleyebilirsiniz.

Elektrostatik Filtre Fiyatları konusunda bizi arayabilir. Mühendislerimizden fiyat konusunda bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir