İstanbul Elektrostatik Filtre

İstanbul Elektrostatik Filtre

Elektrostaik Filtre Nedir

Elektrostatik filtre yeni nesil bir teknolojidir. Elektrostatik filtre ile yüksek verim de hava temizleme işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Elektrostatif filtre hava da bulunan sağlığa veya çevreye zararlı olan ayrıca koku yapan istenmeyen moleküllerin elektrostatik çekim kuvveti ile temizlenmesini sağlayan elektronik yapıdır. Elektrostatik plakalar sayesinde bu partiküller filtre edilir. Dünya’da ve ülkemizde kullanımı yaygınlaşan bu sistem endüstriyel işletmeler için oldukça uygundur.

Elektrostatik Filtre Kimlere Uygundur.

Endüstriyel amaçla kullanılan bir çok işletmede elektrostatik filtre kullanımı gerçekleştirilebilmektedir. Bu kullanımların en başında endüstriyel mutfak kullanımları mevcuttur. Küçük orta ve büyük çaplı endüstriyel mutfakların tamamına uygun şekilde monte edilebilen elektrostatik sistemler işletmeler için büyük kolaylık saplamaktadırlar.

Elektrostaik Filtre Montaj

İstanbul içerisinde tüm işletmelere ücretsiz keşif ve planlama ile elektrostatik filtre montajı yapılmaktadır. Birinci kalite işçilik ve birinci kalite ürünler ile kusursuz filtrelendirme projeleri için müşteri hizmetlerimizi arayabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.