İzmir Elektrostatik Filtre

Firmamız yurt içinde ve yurt dışında faaliyetlerine yıllardır devam ettirmektedir. Ülke çapında özellikle endüstrinin geliştiği şehirlerde bilinen bir marka olan firmamız referansları ile gurur duymaktadır. Endüstrinin geliştiği şehirlerden biri olan İzmir şehrinde elektrostatik filtre ve havalandırma alanında hizmetlerimiz devam etmektedir. İzmirde elektrostatik filtre başta endüstriyel mutfaklar olmak üzere bir çok alanda kullanılmaktadır. Elektrostatik filtre sunduğu avatantajlar servis , bakım ve montaj kolaylıkları , hijyenik ortam ve uygun maliyetleridir.

Elektrostatik filtreler hemen hemen bir çok endüstriyel mutfağa kolay monte edilebilmektedir. Mühendislik firmamız bu alanda sizlere ücretsiz keşif ve planlama hizmetleri vermektedir. Sizin beklentilerinize ve mutfak tipinize göre özel çözümler üretmekteyiz.

Popülerliğini her geçen gün arttıran elektrostatik filtreler yüksek teknoloji ile üretilmiş uzun ömürlü havalandırma sistemleridir. Elektrostatik filtreler bulundurdukları elektrostatik plakalar sayesinde bulunduğu ortamdaki istenmeyen partikülleri maksimum seviyede temizlerler . Bakım ve servis kolaylığını firmamız İzmir şehrinde aktif ve sorunsuz olarak gerçekleştirmektedir. Gerek planlamada gerekse servis ve montajda eğitimli , teknik ve disiplinli personel ile çalışmaktayız. İhtiyacınız olan elektrostatik filtre hakkında daha detaylı bilgi almak ücretsiz keşif planlarımız hakkında randevu almak elektorstatik filtre fiyatları için 7 gün aktif çalışan müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Tüm planlama montaj ve servislerimiz İzmir merkez olmak üzere İzmirin tüm ilçleri ve belediyelerine hizmet vermektedir.