Sancaktepe Havalandırma

İstanbul Anadolu Yakası’nın parlayan bir ilçesi olarak adını duyurmuş olan Sancaktepe, son dönemlerde birçok yeni imar bölgesi ve toplu konut projesi ile de çok prestijli bir ilçe olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir. Fakat, ilçemizin gelişmesi sırasında, bu çalışmaların etkisi kadar, gelişime destek olan sektörlerin de katkısı kesinlikle unutulmamalıdır. Bizler de bu sürece Sancaktepe havalandırma sistemleri olarak katılmış bulunuyoruz. Hizmetlerimiz, tamamen sizlerin memnuniyeti, kullanım kolaylığı ve finansman kaynağı bulmakta da zorlanmamanız açısından itina ile gerçekleştirlmektedir. İş yerlerinde, fabrikalarda, dairelerde ya da yanıcı veya patlayıcı gazların bulunduğu depolarda kullanılabilecek tüm havalandırma ürünlerini firmamızda bulabilecekken, bu ürünlerin montajını yapabilecek en tecrübeli elemanları da firmamızda görebileceğinize kesinlikle emin olabilirsiniz.

Alanların genişliği ya da ürünlerimizin niteliği ne olursa olsun, tecrübeli personelimizin çok basit ve kolay bir şekilde kurulumu tamamlayacağını ve Sancaktepe havalandırma güvencesi ile de sizlerin kullanımına sunacağından emin oalbilirsiniz. Kurulum işlemini ekiplerimiz tamamladıktan sonra, hiçbir şekilde yapılması gereken amsraf ya da işlem de olmayacaktır. Tek yapılması gereken, personellerimizin sizlere tarif ettiği bir şekilde üründe kullanım sağlamak, ürün bakımlarını aksatmamak ve olası teknik arızalar ile de karşılaşıldığı anlarda yalnızca bizlere ulaşmanızdır. Bu dediklerimizi eksiksiz bir şekilde uygulamanız durumunda, hem yeni bir havalandırma ürünü almak zorunda kalmayacaksınız hem de mevcut ürününüze yeni bir masraf açılmamış olacaktır.

Restoranlarda ya da otellerde kurulan havalandırma sistemlerimiz, şuan Türkiye standartlarına en uygun şekilde seçilen, hem yerli hem de yabancı firmalardan alınan ürünlerden oluşmaktadır. Bu ürünlerimizin sizlere sağlayacağı fayda sadece uzun süreli kullanımdan yana olmayacak, ısı yalıtımı konusunda da fayda sağlayacaktır. Çünkü, bazı kapalı alanlarda, kurulum sırasında ihmal edilen durumlardan dolayı, kanal bölgelerinde kaçaklar meydana gelebilmektedir. Bu da, hem havalandırma sistemlerinin daha uzun süre çalışmasına, çalışma süresinin artmasından dolayı masrafların artmasına hem de ses problemi ile karşılaşılmasına neden olmaktadır. Fakat, firmamız ile çalışma sağladığınız taktirde ürün kurulumlarına bağlı olarak bir hata meydana gelmeyecek geldiği durumlarda ise tüm masraflar bizlerce karşılanacaktır.