Sarıyer Havalandırma

Sarıyer’de hizmet vermekte olan firmamız, yıllardır havalandırma sektörünün sayılı firmaları olarak kabul edilmiş ve bunu da sunmuş olduğu ürünler ile ispatlamış, kullanıcıları tarafından taktir görmekte olan bir kuruluştur. Firma olarak, havalandırma alanında sizlerin ihtiyaç duyduğu ya da çok ender sektörlerde kullanılan ürünleri bile stoklarımızda bulundurmaktayız. Bundan dolayı, hangi sektörde ya da alanda havalandırma ihtiyacınız ortaya çıkarsa çıksın, bizlere ulaşarak hem ürünleri bire bir olarak inceleyebilir hem de tüm ürün detayları hakkında ekibimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz. Stoklarımızda bulunan tüm havalandırma ürünlerimizi, mevcut binalarda kullanabileceğiniz gibi, hala inşaat halinde olan noktalarda da kullanabilirsiniz. Bu son dönemlerde en sık başvurulan bir yöntemdir. Çünkü, ister iş yeri olsun isterse de daireler, ilerleyen dönemlerde kesinlikle bir havalandırma ürünlerini ihtiyaç duymaktadır. İnşaat döneminde eğer projelerde bu havalandırma sistemleri için bir kanal oluşturulmamış ya da havalandırma sistemleri hesaba katılmadan proje değerlendirilmiş ise, bu durumda işlemleriniz biraz daha zahmetli geçecektir. Sarıyer havalandırma olarak sıkça karşılaştığımız bu durumda, hem binalarda uygun kanalların açılması hem de bu kanallar açılırken verilen tahribatlar ile ciddi bir şekilde zaman kaybı yaşanmaktadır.

Bu durumlara son vermek adına, İstanbul’un birçok noktasında ihalelere katılmakta ve Sarıyer havalandırma olarak binaların ileriki dönemlerde karşılaşabilecekleri sorunları gidermek için, inşaatların proje süreçlerine destek vermekteyiz. Bu desteklerimiz sayesinde, binaların kolon yapılarının gizlendiği noktalarda kanalların geçebileceği sistemler oluşturmakta ve tek bir kanaldan da daire sayısı ne olursa olsun, havanın akımını gerçekleştirmekteyiz.

Sarıyer havalandırma, ürünlerini de bu alanlarda kullanılacak şekilde özel bir şekilde seçmektedir. Bundan dolayı, mevcut ürünlerimiz eğer sizin kullanım sağlamak istediğiniz alan için tam performans sağlamayacaksa birkaç ürün kurmak yerine daha güçlü özelliklerde olan yeni ürünleri sipariş vereceğimizden kesinlikle emin olabilirsiniz. Yıllardır devam eden hizmetlerimiz ve Sarıyer’de bulunan binlerce noktada emeğimizin olması, işlerimizi temiz bir şekilde yapmamız ve müşterilerimiz ile de ticari çıkarlarımızı gözetmeden iletişim kurmamızdan kaynaklanmaktadır. Bu hizmetlerden hiçbir azaltılma yapılmadan tamamen anlayış çerçevesinde sizlerin de faydalanacağından emin olabilirsiniz.